KONST / Litografier / Litografi 12066166
nr 1206 6166
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Litografi, Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. "Strange birds at the Coupole". Signerad, numrerad 113/125, bladets mått: 39x28 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 24 september 2018
kl 19:50:14
24/9 19:41:31
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer